1. Гриф від МОН
Міністерство Освіти і Науки України формує і реалізує державну політику у сфері освіти і науки. МОН наглядає за діяльністю навчальних закладів та усіх організацій і установ, що надають освітні послуги. Саме МОН вирішує, чи відповідають вони стандартам. 25 березня 2019 року Інститут Модернизації змісту освіти при МОН офіційно схвалив платформу GIOS і всі навчальні матеріали за адресою gioschool.com для використання в закладах освіти!
![](https://blog.gioschool.com/wp-content/uploads/2024/02/7_noroot.png)
2. Меморандум про співпрацю з МОН
30 січня, під час конференції для вчителів математики від GIOS, Ганна Новосад та Nataliya Limonova підписали меморандум про співпрацю. Відтепер, ми маємо офіційну підтримку МОН.
![](https://blog.gioschool.com/wp-content/uploads/2024/02/2020-03-02__164126.png)
![](https://blog.gioschool.com/wp-content/uploads/2024/02/2020-03-02__164054.png)
«За допомогою змішаного навчання, ми можемо дати кращі шанси на успіх тим дітям, які не живуть у великих містах і не мають доступу до більших можливостей» – зазначила Ганна Новосад, екс Міністерка освіти і науки України.
3. Підтримка від Інституту Цифрової Трансформації
DTI – це високоефективна платформа для обміну досвідом та взаємодії з широким колом розробників, галузевих експертів, ділових і технологічних партнерів, вчених, дослідницьких організацій та стартапів. Інститут працює з хмарними сервісами, штучним інтелектом, Big Data, кібербезпекою, інтернетом речей.
Місією DTI є стимулювання цифрової трансформації України, ми ж займаємося цифровою трансформацією сфери освіти. Пишаємося відгуком від партнерів і однодумців, дякуємо за підтримку у масштабуванні проекту!
![](https://blog.gioschool.com/wp-content/uploads/2024/02/8_noroot.png)
«Всебічно підтримуємо проект GIOS, адже він сфокусований на цифровій трансформації освітньої системи і покращенні навчальних методологій для початкової і середньої школи. Що, в свою чергу, позитивно вплине на рівень освіти в Україні!» – зазначили в Інституті.
4. Рекомендація від STEM-коаліції
Коаліція STEM освіти – це платформа для об’єднання компаній, навчальних закладів, асоціацій, експертних організацій, муніципалітетів та ЗМІ заради підвищення якості STEM-освіти в Україні.
![](https://blog.gioschool.com/wp-content/uploads/2024/02/9_noroot.png)
«Цей проект відкриває можливості гідної STEM-освіти всім учням країни, незалежно від місця знаходження, адже GIOS можна використовувати будь-де!» – Чайковська Олена, Голова правління STEM-коаліції України.
5. Підтримка від Інституту Педагогіки
Ми створили GIOS, щоб навіть у найвіддаленіших селах діти мали доступ до гідної освіти. Неабиякий проект, тому вирішили податися на фінансування в рамках програми Горизонт 2020. Це ініціатива ЄС, що виділяє кошти на конкурсній основі на підтримку розвитку і впровадження інновацій.
Під час підготовки отримали лист підтримки від Інститут Педагогіки. Якщо переможемо в конкурсі, Інститут сприєтиме фактичною методологічною допомогою, розповсюдженням інформації серед освітян.
![](https://blog.gioschool.com/wp-content/uploads/2024/02/10_noroot.png)
6. Співпраця з Kontora Pi
Це як раз той випадок, коли 1 + 1 = 100! Kontora Pi – це ed-camp з математики, який задумав і реалізував Петро Чернишов. Перший «заїзд» для вчителів відбувся у квітні. Конкурс пройшли 25 найбільш талановитих і захоплених – вони готують дітей до олімпіад, ведуть гуртки і клуби, невтомно шукають способи вчити краще! Всі вони новатори і піонери, багато хто викладає в маленьких містах і селах, а це завдання не з легких. Саме такі педагоги змінюють систему!
Ми підтримали проект, і кожен учасник кемпа отримав доступ до gioschool.com до кінця наступного навчального року, щоб разом зі своїми учнями освоювати інноваційні підходи перевернутого класу і змішаного навчання.
![](https://blog.gioschool.com/wp-content/uploads/2024/02/11_noroot.png)