BASICS
Why typography matters?
Математичний літній табір GIOS – веселий спосіб підтягнути математику за 10 днів
«За цей рік через дистанційне навчання діти не вивчили майже нічого».

Це – кричущий заголовок статті, яку в Mind UA написали на основі дослідження Центру демографічних наук Оксфордського університету.
«Дослідження серед школярів у Нідерландах, де школи були закриті на карантин протягом 8-ми тижнів, виявило, що учні за цей час втратили знання. Школярі не засвоїли майже нічого нового, навчаючись дистанційно», – пишуть дослідники.
Але, навіть без дослідження, батьки, дивлячись на сучасне навчання, все розуміють. Рівень знань у дітей під час дистанційного навчання значно погіршився.

Олена, мати п’ятикласника, розповіла про реальність дистанційного навчання:
“Регламент дистанційних уроків, які проводилися більшу частину навчального процесу в цьому році, складав 20-30 хвилин, з яких 10 – витрачалося на збори та організацію. На мою думку, ефективність таких занять складала максимум 10%.

І якщо гуманітарні предмети можна почитати самостійно та наздогнати матеріал, то такій науці, як математика, потрібно приділяти більше часу та займатися з кваліфікованим викладачем.

Чи може вчитель надати потрібний обсяг знань і приділити увагу кожному учню? В нашому випадку – ні. Яким чудовим не був би викладач, реальність дистанційки не залишає шансів надати дитині гарну базову освіту», – розповідає Олена.
Цей рік видався сумбурним у навчанні, але маємо гадку, що наступний навчальний рік буде інтенсивнішим. Діти, які пропустили та “недовчили” предмети можуть забути навіть вивчене. Прогалини накопичуються, як сніжний ком, якщо з дитиною систематично не займатися. Та, як наслідок – діти отримують погані оцінки, а у гіршому випадку – не набирають достатньо балів на ЗНО та ДПА. Тож, треба тримати руку на пульсі. І завдання, яке постає влітку для учнів – наздогнати та підтягнути навчання.
Що робити?
Відповідь одна: займатися, повторювати, вчити. Ефективним варіантом вирішення проблеми прогалин у знаннях є літні інтенсиви, де діти з користю проводять свій час, занурюються у світ цікавої математики з майстрами інтерактиву онлайн.

Тож, ми запрошуємо вас приєднатися до математичного онлайн-табору GIOS, завдяки якому:
  • дитина розпочне літні канікули весело, в колі нових знайомих;
  • повторить вивчене з математики;
  • підтягне та вивчить пропущені теми;
  • отримає купу нових знань;
  • підготується до нового навчального року та підвищить успішність.
Що отримають батьки?
Математичний табір GIOS допомагає не тільки учням опанувати математику, але:
  • дає впевненість батькам, що дитина не байдикує та проводить час з користю;
  • батьки отримують зворотний зв’язок від вчителя стосовно успіхів своєї дитини;
  • завдяки табору, батьки матимуть додатковий вільний час на свої особисті справи;
  • ми допоможемо вам побудувати стратегію навчання з математики надалі.
Як проходить математичний онлайн-табір GIOS?
Спочатку ви обираєте тривалість навчання: 5 занять онлайн (10 годин навчання), або 10 занять (20 годин).

Перша зміну табору розпочнеться 7 червня. Кожне заняття проходить в мінігрупах по 5-6 учнів та триває дві години з перервою. Групи складаються за рівнем знань учнів. Вчителі розробляють адаптивну навчальну стратегію, що формується для кожної групи, відповідно до індивідуальних потреб вашої дитини.
Окрім навчання у програмі спілкування, математичні ігри та логічні задачі. Кожен день дитина отримує купу позитивних емоцій, вражень та нових знань з математики.

Також всі учасники табору безкоштовно та назавжди отримують річний курс від інтерактивної платформи GIOS та диплом про закінчення табору.
На першому занятті вчитель тестує рівень знань дитини. Так він розумітиме, з чим допомогти, матиме достатньо часу для налагодження контакту та якісного навчання.

Кожен педагог відкритий до спілкування та надаватиме вам зворотний зв’язок з навчання дитини кожні два дні. По закінченню табору ви отримаєте звіт з рекомендаціями по вивченню математики надалі.
Уроки проходять онлайн, в ZOOM. Вчителі використовують завдання на платформі GIOS, користуються Miro, Quizizz, Classtime, Learningapps та іншими інструментами для організації ефективного навчання.
Уроки проходять так, що окрім набутих знань та навичок, дитина захоплюється математикою та із задоволенням вивчає її надалі. Програма уроків побудована таким чином, щоб розвивати в дитини не тільки математичні, але й креативні та творчі здібності дитини, критичне мислення.

Отже, розпочинайте літо весело та корисно, допоможіть вашій дитини опанувати, полюбити математику та підготуватися до наступного навчального року.

Якщо ви приведете друга, то отримаєте знижку -10% до загальної суми участі.

Реєструйтеся до онлайн-табору GIOS тут.
Поділитись статею у соцмережах можна через кнопки знизу.
Підписуйтесь на фейсбук GIOS та регулярно читайте цікаві статті на тему математики та ЗНО