BASICS
Why typography matters?
Майбутнє за змішаним навчанням
З нового навчального року школи продовжать використання технології змішаного навчання в щоденній практиці!
«Технології дистанційного навчання будуть використовувати в школі більше, і ми перейдемо до іншого формату навчання. Тобто, будуть поєднуватися і класно-урочна система, і технології змішаного навчання. З вересня, думаю, вони будуть краще використовуватися в наших школах»
— сказала Любомира Мандзій
Лілія Гриневич зазначає, що трендом стане змішане навчання в шкільній освіті. Не дивно, адже саме такий підхід до навчання дозволяє отримувати гнучкий графік для груп учнів за рівнем і потребами, тим самим приділяючи увагу кожному.

Вчитель, в свою чергу, перестає бути транслятором знань. Він стає наставником для дитини, який модерує діяльність учня та спілкується з ним.
Змішане навчання включає три компоненти:
Заняття в класі
За участю вчителя та учнів
Робота з онлайн матеріалами учнів
Це можуть бути комікси, презентації або створені відео, чи цілі курси, що пропонуються учням для проходження
Структурована самостійна робота учня вдома
Змішане навчанняце суміш традиційного навчання, де роль вчителя надзвичайно важлива, оскільки саме його особистість найчастіше є мотивацією до вивчення предмета і він є одним з головних джерел знань, і онлайн навчання, коли учень знає, що він має самостійно опанувати якийсь матеріал і самостійно розпоряджається своїм часом, що він відводить на це.
Переваги змішаного навчання над суто онлайн навчанням в тому, що вчитель завжди може допомогти, виявити прогалини, пояснити те, що не вдалося зрозуміти, відстежити динаміку і направити учня в потрібному напрямі.

Змішане навчання дає можливість зробити процес навчання більш індивідуалізованим чи особистісно орієнтованим, оскільки дає учням змогу здобувати знання у власному темпі, в зручний час і комфортному місці.
Змішане навчання допомагає учням навчитися працювати з новими джерелами інформації. Саме за допомогою змішаного навчання в учнів з'являється більше необхідності для постійного самоконтролю і самокорекції, а також мотивація для якомога довшої концентрації уваги

Світ змінюється настільки швидко, що дуже важко передбачити, яка інформація стане в нагоді учням в подальшому. Тому головне завдання – навчити учнів самостійно працювати з інформацією, систематизувати її, критично оцінювати.
Батькам не варто порівнювати свій навчальний процес з навчальним процесом сучасних учнів: запит – змінився, зміст та порядок викладу – змінився, змінюються методики і ресурси. Відповідно, сучасний учитель організовуєте навчання іншим чином, щоб отримати інший результат, тобто, сформувати в учнів навички, яких у батьків не були сформовані у процесі їхнього навчання.

У всьому світі змішане навчання стає все популярнішим. Технологію змішаного навчання використовують у західному освітньому просторі вже декілька десятиліть.

У подальшому одні професії зникатимуть, а інші з'являтимуться. Сучасні учні мають бути гнучкими, вміти пристосовуватися до змін. Отримати нові навички в подальшому можна буде, пройшовши онлайн курс. Але для успішного проходження такого курсу необхідно мати досвід його проходження. Про це розповідає засновниця онлайн-платформи GIOS Наталія Лимонова у відео нижче.
Вже понад 2'000 шкіл та 100'000 учнів зі всієї країни переконалися в ефективності змішаного навчання за допомогою онлайн-платформи з вивчення математики GIOS!

Яким чином використовувати GIOS для впровадження змішаного навчання розповідає Дарина Васильєва – методист та координатор платформи, у відео-ролику нижче.
Впровадити змішане навчання за допомогою GIOS, виховувати самостійність та відповідальність в учня – не важко. Наразі на платформі триває спеціальна акційна пропозиція для батьків! Купуйте курс з вивчення математики за найвигіднішою ціною в цьому році.