BASICS
Why typography matters?
Історія Дарини до знайомства з GIOS. Частина 1
Що робити, якщо з роками математика починає даватися вашій дитині все тяжче, а часу на ходіння до репетиторів зовсім немає? Рішення є!
Чому діти втрачають знання?
Кожен другий учень змушений ходити до репетиторів та витрачати додатково час на заняття після школи. Якщо ж мова йде про математику, то тут ситуація зазвичай ще тяжча. Діти не встигають охоплювати всі сфери життя і залишатись успішними у школі. Пропустив один урок чи не уважно слухав вчителя - все, знання потрібно надолужувати.
Частина 1
Як повернути успішність у математиці
Тетяна, мама учениці 8-го класу, звернулась до нас, щоб допомогти донці підтягнути знання з алгебри та геометрії за попередній рік. Дитина має щільний розклад і не можу бігати до репетиторів вечорами. Саме тому було прийнято рішення заручитись допомогою GIOS.
Що ж робити, якщо колись математика була улюбленим предметом, а тепер доводиться докладати чимало зусиль для її вивчення? Звичайно, потрібно займатись ще більше! Тому Дарина підтримала пропозицію мами і вирішила спробувати надолужити знання із GIOS. Попереду ще рік навчання та підготовка до ДПА, не час зволікати, треба діяти.
Цікаво, що ж з цього вийде, чи зможе дитина підтягнути знання і отримати бажаний результат? Чи буде Тетяна задоволена успішністю своєї доньки?

Маєте ідеї чи пропозиції до співпраці? Давайте спілкуватись! Напишіть нам на school.gios@gmail.com.

Хочете дізнатись про нас більше? Давайте товаришувати у соц мережах!