Історія Дарини з GIOS. Частина 2

Встигати розвивати свою особистість, ходити на всі гуртки світу та бути успішним учнем в школі? — Запросто!

В статті розповідаємо результати експерименту Дарини, учениці 8-го класу, який вони разом з мамою Тетяною розпочали місяць тому.Чи полюбила Дарина математику?
Початок історії Дарина сама зафіксувала на відео та надіслала нам, до GIOS. Тоді ж мама Тетяна зняла свої очікування та побажання щодо навчання доньки.

Нагадайте й собі, чому Дарина з'їхала в шкільній успішності та почала шукати альтернативні джерела вивчення математики в першій частині статті - http://blog.gioschool.com/story1.
Перші результати
Вже через два місяці мама Тетяна була готова поділитись враженнями та розповісти про успіхи доньки!
Дарина мала труднощі у вивченні алгебри і геометрії, хоча раніше таких проблем не виникало. Тому була поставлена ціль - підтягнути все до початку вересня і почати навчальний рік без "хвостів".

Слова зайві! Дивіться самі, з перших вуст:
А тепер відео самої учениці про її враження. Цікаво, які результати вона отримала від занять з GIOS та чи стала платформа рятівним інструментом у вивченні математики? Дівчина ділиться своєю історією з вами ↓
Історія Дарини доводить, що 5 місяців - це достатній термін, аби підтягнути знання, заповнити прогалини і віднайти втрачену любов до предмету.

А знаєте, що найкраще в цій історії (звісно, окрім того, що аналогічні успіхи отримують тисячі дітей по всій Україні)? Те, що ви і ваші діти мають всі можливості робити те ж саме!

Діти будь-якого рівня підготовки, успішності та вмотивованості знайдуть свою любов до математики в наших методиках - https://gioschool.com/.

Маєте ідеї чи пропозиції до співпраці? Давайте спілкуватись! Напишіть нам на school.gios@gmail.com.

Хочете дізнатись про нас більше? Давайте товаришувати у соц мережах!