Школа супергероїв
Кожна дитина має право на якісну освіту. Але як же вчитись діткам, що знаходяться у лікарнях? Ми вирішили стати частиною великої та доброї справи. Тепер кожен маленький супергерой має змогу поринути у математику.
Початок співпраці
Школі Супергероїв уже 3 роки. До неї входять 2 класи у 2 відділеннях Охматдит, 7 учителів та ціла команда волонтерів і друзів.
Ми не могли пройти повз такої благородної і великої справи, тому що це не просто школа, це цілий освітній простір для дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні. Вона дає не лише уроки, а ще й суперсили на видужання.

Тож ми зробили свій внесок у добру справу та надали безкоштовно у користування платформу GIOS кожному суперучню, кожному супервчителю, який знайшов тут своє покликання.
Маленькі супергерої
У 5 класі я понад місяць провела спочатку у лікарні, а потім у санаторії. Мені тоді дуже не вистачало звичного навчання, відчувалася відірваність, була розгубленість, чи зможу я знов бути відмінницею у своєму класі, чи наздожену? Та все це можна легко вирішити, якщо дати дитині можливість продовжувати навчання віддалено, навіть у лікарні. Тому ми почали співпрацю зі Школою Супергероїв та надали їм у користування нашу платформу GIOS для хворих діток. Здається, експеримент вдався! Сміх та радість дітей, їх залученість та відчуття причетності до повноцінного життя - це те, заради чого ми пішли до лікарень.
Наталія Лимонова
засновниця GIOS
Близько 70% дітей, що перебували на лікуванні, не мали батьків. Лікарня була для них домівкою. На початку великого шляху створення Школи Супергероїів, її засновниця Євгенія Смірнова знала, як важливо дати діткам не лише освіту, а ще й увагу, тепло, спілкування, відчуття дому.

У платформу GIOS було вкладено стільки душі і тепла, що це неодмінно відчує кожен, хто матиме змогу попрацювати із нею. Ми повністю підтримуємо бажання Євгенії створити якісний освітній простір, який буде наповнювати знаннями і турботою про маленьких супергероїів. Адже, GIOS - це ж не лише яскрава платформа, це також повноцінні теми із уроками, що рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Діти здобувають необхідні знання і зацікавлюються самим процесом вивчення математики.
У дитинстві мені доводилося щопівроку лягати до лікарні. Пройшло вже багато років, але цей досвід мене переконав: лікарня — це час можливостей. Варто просто поглянути на нього з іншої сторони та знайти правильний підхід.
Євгенія Смірнова
засновниця громадської організації Small Heart with Art
Що говорять про платформу вчителі Школи Супергероїв?
Під час роботи за програмою GioSchool, викладач математики Антон Евдокимов коментує роботу так:
Плюси:
Відео якісні, чітко і послідовно описують матеріал , змістом завдань та тестів також задоволений.

Із мінусів:
На мою думку, сайт орієнтований на учнів. Для вчителя було б зручніше мати доступ до будь-яких елементів програми у будь-який час. Наша школа була б дуже рада, якщо б сайт мав завдання для початкових класів.

Що говорять маленькі супергерої?
Вчитель Антон Евдокимов та учні спробували провести урок математики з GioSchool і знаєте, що? Діти одностайно голосують "за"!

"Кольори, завдання, ілюстрації – вчити дроби чи геометрію в такому режимі можна без перерви. Якщо і штурмувати математику, то так, аби з відкритим ротом та захватом. Ми самі зазирнули в програму: круто ж – чіткий, послідовний матеріал, цікаві завдання та тести, онлайн-освіта таки рулить!" - діляться враженнями вчителі та діти.
Артем 14 років
Кольори подобаються, розміри кнопок зручні, звуки мені не заважали б.

Даша Шабеіна 7 років
Мені дуже подобаються навчальні програми з картинками та тестами.

Максим 15 років
На уроці працював з темою "пропорціі відношення". Дуже зручно вивчати математику у такому крутому форматі.

Школа Супергероїв продовжує використовувати платформу GIOS та отримувати результати.
Маєте ідеї чи пропозиції до співпраці? Давайте спілкуватись! Напишіть нам на school.gios@gmail.com.

Хочете дізнатись про нас більше? Давайте товаришувати у соц мережах!