16.03.21, вівторок, 18:00. За підтримки GIOS

16.03.21, вівторок, 18:00. За підтримки GIOS

Як обрати репетитора або чому погано "купувати" оцінки

Міні-вебінар для батьків та учнів. Тривалість лише 20 хвилин, які вбережуть від вибору неякісного репетитора
Підбір репетитора – відповідальна справа. Це можуть бути втрачені гроші на "не ту людину", а може бути досвідчений наставник, який допоможе вашій дитині покращити знання та полюбити предмет.

Як правильно обрати репетитора? Коли взагалі його потрібно шукати та де? Чому займатись зі шкільним вчителем – не найкраща ідея? Ці питання особливо актуальні для останньої навчальної чверті, коли багато екзаменів, контрольних та ЗНО.

Знайдіть відповіді на міні-вебінарі GIOS. Також ви дізнаєтесь, що потрібно для зайнять, як оцінювати ефективність репетитора та як зайняття впливають на впевненність дитини.

Спікер – Тетерук Інна, GIOS репетитор. Аспірант Інституту математики НАН України. Працювала викладачем математики в Київському коледжі зв'язку та вчителем математики в приватній школі "Britannica School". Має 6 років досвіду репетиторства, експерт з підготовки до ДПА та ЗНО.

Лише один крок до розуміння, як обрати ідеального репетитора для дитини

Зареєструйтесь на подію зараз – введіть свою пошту. Упродовж доби вам прийде підтвердження про реєстрацію. Також ми надішлемо нагадування в день події